KONST / Litografier / Färglitografi 16143087
nr 1614 3087
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/190, daterad -88, Rovfågel på jakt, 60x81 cm, yttermått inklusive ram: 82x103 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
måndag 22 april 2024
kl 19:42:14